Archiwum

Nowe unijne projekty

W lipcu zakończył się projekt zajęć pozalekcyjnych dla uczniów, w sierpniu dobiegł końca projekt szkoleń z zakresu przedsiębiorczości dla bezrobotnych i rolników. Wrzesień jest ostatnim miesiącem realizacji kulinarnego projekt Klubu Seniora, finansowanego w programie „Działaj Lokalnie”. Nie oznacza to, że zwalniamy tempo. Już ruszył kolejny projekt stowarzyszenia „Internet Oknem na Świat” finansowany przez Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej. Dzięki dotacji w szkole w Bartodziejach działać będzie świetlica internetowa, będą również organizowane bezpłatne szkolenia dla mieszkańców.  Wkrótce podpisana zostanie umowa na kolejny unijny projekt. Tym razem będą to zajęcia taneczne dla dzieci i dorosłych.

 

dodano 05.09.2010

 


Jesienny rozkład linii L

Od 1 września 2010 r. obowiązuje nowy rozkład podmiejskiej linii L.

zobacz >>>

dodano 05.09.2010


Kulinarne spotkanie na koniec wakacji

Projekt promocji tradycyjnych wiejskich potraw realizowany przez Klub Seniora w Bartodziejach trwa już 2 miesiące. W kolejnym środowym spotkaniu 25 sierpnia  wśród naszych gospodyń pojawił się niecodzienny gość, pani redaktor z Gazety Wyborczej.
.
Relacja ze spotkania - Gazeta Wyborcza  >>>

 

dodano 04.09.2010

 

 


Schetnówka gotowa

Największa tegoroczna inwestycja drogowa w gminie Jastrzębia dobiega końca. W Koloniach wsi Bartodzieje powstała droga o łącznej długości ponad 4 km. Wyznaczone zostały przejścia dla pieszych, zbudowano również zatoczkę na drodze powiatowej przy ośrodku zdrowia. Środki na tę inwestycję w połowie pochodziły z rządowego programu przebudowy dróg lokalnych, a w połowie ze środków budżetu gminy.
.
galeria >>>

dodano 04.09.2010

 Znajdź kolegów...
Znajdź kolegów i koleżanki ze szkolnej ławy. Odwiedź szkołę w Bartodziejach
w portalu NASZA KLASA:


Wrzesień 2008 (nr 1) pdf
Listopad 2008 (nr 2) pdf
Styczeń 2009 (nr 3) pdf
Marzec 2009 (nr 4) pdf
Lipiec 2009 (nr 5) pdf
Wrzesień/październik (nr 6) pdf


Jesteś naszym 1439231 gościem.