Zarząd

 

 Wojciech Ćwierz - Prezes

.......

(ur. 1976 r.) absolwent IV LO w Radomiu, Politechniki Radomskiej i  UMCS w Lublinie (administracja) oraz Niepublicznego Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Radomiu (j. niemiecki). Od 1999 r. do 2005 r. pracownik Starostwa Powiatowego w Radomiu, w latach 2005 – 2006 specjalista w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Radomiu, od stycznia 2007 r. do marca 2009 r. główny specjalista ds. funduszy unijnych w Urzędzie Gminy Kowala. Obecnie sekretarz gminy Kowala. W dniu 21 listopada 2010 r.  wybrany na radnego gminy Jastrzębia z okręgu Bartodzieje-Olszowa.

...
Zainteresowania: historia, kultura i tradycja ludowa regionu radomskiego

---------------------------------------------------------

......

 Włodzimierz Konopka - Sekretarz

.......

(ur. 1966 r.) absolwent IV LO w Radomiu, lekarz weterynarii (absolwent Wydziału Weterynarii SGGW w Warszawie). Od 1991 r. prowadzi gabinet weterynaryjny w Bartodziejach.

......
Zainteresowania: sport, współczesna muzyka rozrywkowa

---------------------------------------------------------

 
Marian Kuliński - Skarbnik
 

(ur. 1950) Wykształcenie średnie techniczne. Wieloletni pracownik policji. W 2002 roku przeszedł na emeryturę za stanowiska Naczelnika Wydziału Kryminalnego. Od tej chwili zajął się pracą społeczną współpracując z dyrekcją szkoły w Bartodziejach. Jest jednym z założycieli Klubu Seniora.

 
Zainteresowania: filmy i powieści sensacyjne i kryminalne
---------------------------------------------------------
......

...Robert Dobosz

.......

(ur. 1976 r.) absolwent Technikum Samochodowego w Radomiu, Politechniki Radomskiej (Wydział Transportu, specjalność techniczne środki transportowe) oraz SGGW w Warszawie (Wydział Rolnictwa i Biologii zakres Rolnictwo). W latach 2003 - 2004 r. pracował w Urzędzie Gminy w Jedlińsku, od 2004 r. jest zatrudniony w Powiatowym Biurze Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Radomiu. Radny powiatu radomskiego ubiegłej i obecnej kadencji oraz członek mazowieckiej izby rolniczej.

 ..

Zainteresowania: motoryzacja, zagadnienia związane z Unią Europejską (bezpieczeństwo, postęp gospodarczy, ochrona wolności)


Znajdź kolegów...
Znajdź kolegów i koleżanki ze szkolnej ławy. Odwiedź szkołę w Bartodziejach
w portalu NASZA KLASA:


Wrzesień 2008 (nr 1) pdf
Listopad 2008 (nr 2) pdf
Styczeń 2009 (nr 3) pdf
Marzec 2009 (nr 4) pdf
Lipiec 2009 (nr 5) pdf
Wrzesień/październik (nr 6) pdf


Jesteś naszym 1750609 gościem.